| alice25 a întrebat:

Hei TPU, vreau sa-mi cumpar un nou telefon si nu stiu ce sa aleg. As vrea ceva nu foare scump. As vrea sa aleg intre Samsung Galaxy S Advance, Samsung S5830 Galaxy Ace Onyx Black, Samsung Galaxy mini 2 S6500, Samsung S5360 Galaxy Y. Voi ce spuneti? Care e mai bun?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy S Advance, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2057,143,1783

Toate cele bune.

| maryusmono a răspuns:

Buna,

Daca as fi in locul tau dintre toate l-as alege pe galaxy mini 2: http://bit.ly/109Lc1x

Este un telefon cu mult peste media normala, are 512 ram, gps, procesor de 800, baterie care tine destul de mult, versiune stabila de android care merite sa rulezi aproape orice aplicatie de pe Android Store.

| panther2007 a răspuns:

Cel mai bun dintre toate e Samsung Galaxy S Advance

| Madalin_Ionut_1996 a răspuns:

Samsung S5830 Galaxy Ace Onyx Black nu o sa te tina mai mult de 3 luni, are procesorul praf, in momentul asta Advance e cea mai buna optiune.

| angi_4331 a răspuns:

Galaxy S Duos ar fi alegerea ideala., datorita camerei bune, a ecranului de 4'' si a procesorului, plus ca nu are un pret exagerat de mare. Sper ca te am ajutat.

| Gaby608 a răspuns:

Eu iti recomand Vodafone Smart II costa 104 euro. eu p asta il am si e ff bun. are multe aplicatii si lucrezi usor pe el