| daliutza11 a întrebat:

Vreau sa-mi iau o husa la telefon si nu stiu care ar fi mai buna: una de plastic, silicon sau tip carte?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Iti recomand una de tip carte happy
Eu am una de tip carte de cativa ani si sunt multumit!

6 răspunsuri:
| OvidiuDrg a răspuns:

Eu unul, nu prea gasesc rostul celor de plastic si silicon, decat maresc volumul telefonului si nu protejeaza nimic.
Ti-as recomanda fie flip, fie book... Macar protejeaza ecranulwinking

| Sandra0912 a răspuns:

Eu iti recomand husa gen carte deoarece ecranul e bine protejat.

| Oana2003 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti iei o husa tip carte poentru ca iti va proteja mult mai mult ecranul telefonuui. Dar iti poti luat si una de plastic si una de silicon ca sa ai de schimb. Eu una am 3 stil carte, 3 de silicon si 3 de plastic cu tot felul de imprimeuriwinking Sper ca te-am ajutat! Funda?

| ddec28 a răspuns:

Eu crad ca este mai buna cea tip carte ..este foarte buna

| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Iti recomand una tip carte e mai frumoasa gen http://bit.ly/1AwZcXh

| Nennynelly a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai buna una tip carte. E si draguta si iti mai apara ecranul telefonului.:-)