| for3v3r1st a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum readuc telefonul la setarile din fabrica.Mentionez ca e Samsung galaxy gio. FUNDA PENTRU RASPUNSUL BUN

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Nu cunosc exact meniul acestui tip de telefon...

Dacă NU ai acea opţiune de care spunea ivancea2, poţi încerca cu metoda descrisă la linkul :
http://gsmro.ro/2012/07/02/schimbare-modelparola-pe-android/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In meniul telefonului, la setari telefon, ai chiar rubrica:revenire la setarile din fabrica.Numai bine.

| Anonimus123456 a răspuns:

Sall.e ff usor setari->confidentialitate->resetarea configurarii din fabrica -> ai revenit la setari initiale(p.s. toate jocurile vor fi sterse si tot ce ai in telefon(daca sunt salvate pe card nu pierzi datele sau melodiile sau astea)) funda?