| Caracter3 a întrebat:

Vreau si eu niste oferte cu telefoane performante ieftine! Am o rabla de telefon mai naspa ca a lu bunica si vreau unu nou da ieftin! Please!

Răspuns Câştigător
| ankadella a răspuns:

Un telefon(smartphone) mai ok care merge bine e Allview h2 qubo si e in jur de 5 jumatate, 6. Ceva mai ieftin si sa aiba si claritate, sunet. Nu stiu

2 răspunsuri:
| Kennedy97 a răspuns:

Eu am un Allview A4 All, un smartphone cu un pret "pentru buzunarul romanului". (330 RON). Il gasesti si pe eMAG. Eu il am de aproape un an si merge struna. Recomand!winking

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Cam care s bugetul tau? Imi poti spuna ca sa stiu ce sa iti recomand