| Aniela_Puicea_1980 a întrebat:

Hei TPU vreau un i phone 4 sau un Samsung galaxy s3 dar nu stiu de unde sa l cumpar (ieftin) vreo idee?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Ebay america nu europa.Si ce fel de telefon vrei, folosit sau nou. Daca vrei folosit cauta pe ebay, iar daca vrei nou cauta la Apple sore online ca mai ieftine cala ei nici nu gasesti altundeva.Dar la Apple tot asa pe america nu povesti europa, romania.Asa sa iti recomand ar fi sa cauti unul 4S.Ma refer la iphone ca e mai bun.Tu banui cauti un telfon nu calculator sa aiba pe al enspemii de chestii sa te si incurci in ele.

3 răspunsuri:
| Senyorul a răspuns:

Iti recomand S3 pentru ca este mai mare ecranul decat iphone 4 si are o prietena iphone 4 si cica nu are cine stie ce aplicatii... asa cu android ai foarte multe... quickmobile.ro

| ԂǮϞiŚ a răspuns:

S3 pentru ca are ecranul mai mare si este mai ieftin decat i phone 4

| thebiggesttroll a răspuns:

Quickmobile.ro

sau okazii.ro

dar daca il vrei nou ti-as recomanda quick mobile deoarece au preturi foarte bune
Bafta!