| Chelseaa a întrebat:

Hei TPU.
Well. Mi-am luat si eu retrica pe telefon. Ca inainte foloseam numai Candy camera.
Dar chestia e ca la retrica, camera din spate mi se misca greu, si nu doar la retrica. si la candy camera. Dar nu inteleg de ce.
Cand intru la camera foto normala nu se misca deloc greu.
Cine stie ce are sa-mi spuna.
DAU FUNDA.

3 răspunsuri:
| Dennisz a răspuns:

Depinde de telefon si procesorul acestuia.
Din cauza multor upgrade-uri pe care le fac cei de la Retrica m-ai tot timpul, ai nevoie de un procesor de minim 1 Ghz.
Incearca inainte de a folosi Retrica, sa opresti aplicatiile care iti consuma mult RAM si CPU.

| Chelseaa explică (pentru Dennisz):

Degeaba. Tot asa merge.

| Lovepinkpupyou a răspuns:

E din cauza memoriei telefonului happy
nu mai ai memorie