| anonim_4396 a întrebat:

Hei,urgeeeent. Am luat de nici o luna un card micro sd si acum imi cere sa il formatez,ce pot sa fac in acest caz pentru ca nu vreau sa pierd tot ce am pe el, sunt lucruri foarte importante. Va rog, ajutati-ma sad

3 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Daca nu-ti mai arata ce ai pe el cauta programe sau tutoriale pentru a putea vizualiza continutul cardului! :http://en.kioskea.net/forum/affich-637752-my-computer-cannot-read-sd-card

| Slim_Mekki_1998 a răspuns:

Pai datele care sunt pe sd il pui pe desktop, si il formatez sd cardul, dupa aia pui pe sd tot ce ai pus pe desktop si gata.

| anonimus321 a răspuns (pentru Slim_Mekki_1998):

Pai nu mi le mai arata sad