| Zuzulinaaa a întrebat:

Hei,URGEEENT. am un telefon Yezz Andy 5EI si nu imi functioneaza "Magazin Play" de cand l-am cumparat. Ce pot face? Fundita, va rog rapid, am mare nevoie de o aplicatie!

7 răspunsuri:
| Innsbruck a răspuns:

Da un restart din fabrica, resetare, ti se vor sterge toate! Asa ca muta-le pe cardul de memorie si scoate-l in timp ce dai restart

| Zuzulinaaa explică (pentru Innsbruck):

Am incercat sa-i dau reset si tot nu merge. -_-

| Innsbruck a răspuns (pentru Zuzulinaaa):

Atunci nu stiu..incerca la un service ...intreaba doar care e problema

| Iyulia3712 a răspuns:

Daca mai e in garantie du-l la reparat. Alta solutie nu vad.

| Zuzulinaaa explică (pentru Iyulia3712):

L-am cumparat de pe Emag, iar garantia a expirat. :< Am incercat sa ii dau reset si tot nu merge. Dar voi incerca sa il duc la Telekom.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Zuzulinaaa):

Nu cred ca cei de la telekom ti-l vor repara.

| Iyulia3712 a răspuns (pentru Zuzulinaaa):

Poti sa il duci la un atelier specializat, chiar daca probabil va costa ceva, pretul nu cred ca va fi foarte mare.