| Zoet a întrebat:

Hei! Voi sunteti pro sau contra foliilor de protectie pentru telefoanele mobile? Am citit pe mai multe site-uri cum ca daca iti pui folie de protectie, in timp, display-ul se strica si va trebui schimbat. Totusi, si fara folie e nasol ca se zgarie mai repede ecranul... Nu stiu ce sa fac, daca sa cumpar sau nu.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu nu am, îl păstrez în husă.
Pa, pa.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Eu zic că prefer să uzez țipla telefonului decât display-ul acestuia.

| RandyMarsh a răspuns:

Buna!
Iti recomand cu caldura folia. Ofera o protectie maxima ecranului.
O sa fii nevoita sa il schimbi mai repede si mai des daca este fara folie.
Folia nu are cu ce sa dauneze.
Bafta!

| JoeTPU a răspuns:

Eu sunt pro si iti recomand o folie protectoare si o husa pentru telefon.
Succes! big grin

| BlackDarkAngel a răspuns:

Eu sunt pro si iti recomand o folie protectoare pentru telefon. Intr-adevar, sunt si dezavantaje, dar gandeste-te ca display-ul tot va trebui schimbat la un moment dat cu sau fara folie. Numai ca, cu folia protectoare rezista mai mult!
Bafta!

| Daniel_Tudoran_2000 a răspuns:

Doar nu tii un telefon 10 ani ca sa se uzeze de la foliile de ecran. Plus ca nu o sa pui tu 100 de folii ca sa il strici. Deci, in concluzie i-ati folii ca nu fac niciun rau.

| SummerT a răspuns:

Eu sunt pro. si daca nu ii pui folie se deterioreaza in timp si tot va trebui schimbat