| Xellita a întrebat:

Hei! Vreau sa imi iau un Samsung Galaxy Young, cei care au avut imi pot spune dava e bun de ceva sa spun asa, cat tine bateria si daca este rezistent? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| StelistAdevarat a răspuns:

Da,da este destuld e bun.eu l-am scapat de cateva ori si imi merge perfect, nu se blocheza sau ceva de genu, merge destul de bine si bateria depinde cant il folosesti daca te joci non stop se descarca destul de repedehappy funda plz

5 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Hey!
Nu iti pot spune ca bateria este punctul forte al telefonului..nici rezistenta.
Dar pentru pretul lui are niste performante foarte bune!
Are memorie interna mare, RAM mult (poti face multitasking linistita), procesor puternic si un touchscreen bun!
Dar totusi este un Samsung..ar trebui sa reziste 2 ani fara probleme.

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

| TizZu15 a răspuns:

Da,eu am si acum si mi se pare foarte bun.winking

| Skipper09 a răspuns:

Asculta terog de mine samsun galaxy mini 2 i mai bun ca young uitate pe net si vei vedea.

| Xellita explică (pentru Skipper09):

Pai eu m-am uitat pe net si am vazut ca este mai bun Young-ul, adica are mai multe imbunatatiri si altele, tu ai avut de aman2 si ai vazut diferenta, sau de ce spui ca este mai bun? Intreb ca sunt curioasa, nu de alta! big grin

| SpartaGirl a răspuns:

Buna! Eu am avut un telefon dintr-asta, destul de bun.El e mai mic, dar merita.Pe el merg multe jocuri (in afara de cele ca Subway Surf-care este un joc pentru telefoane mai mari).Se descarca repede daca te joci non-stop, dar se incarca cu o viteza acceptabila.In rest, mesaje, retele de socializare, sunatul merge destul de bine. Uite aici un site cu mai multe modele de Galaxy Y despre care te poti documenta:http://www.emag.ro/search/telefoane-internet/samsung%20galaxy%20Y