| Appedis a întrebat:

Heia! Azi noaptea, mi-am pus model la telefon laughing. si dupa 5 secunde am uitat modelul straight face! Am incercat de prea multe ori. si nici contul google nu-l mai stiu. Cum pot restarta telefonul ..sau daca mai exista alta solutie care ar fi acea?
P.S : Am Storm V100, nou pe piata.

3 răspunsuri:
| Appedis explică:

Aceea *

| Liiiax99 a răspuns:

Nu cred ca poti restarta un telefon, daca e, inchide-l si aprinde-l din nou.

| Appedis explică:

Nuuu,trebuie sa-l duc la restartaaat! Acelasi lucru am facut si la telefonul surorii mele laughing. si am platit 35 de lei restartarea. dar ma gandeam ca poate o rezolv eu cumva.