| AndreeaCatalina98 a întrebat:

Heii!

Am o intrebare in legatura cu costul de la telefon.
Daca marti aveam 0.40 cost suplimentar si astazi de dimineata aveam 1.20, fara sa intru pe net sau pe alte retele, care este cauza?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| C26 a răspuns:

Buna. Si eu patit happy Si nu intram pe net, si ma trezisem ca am 3, 00E.Dar am sunat la relatii cu clientii si mi-au spus ca am netul acetivat, din cauza aia, chiar daca nu intram happy Suna si tu la relatii cu clientii, si intreaba, vezi ce`ti spune :*

3 răspunsuri:
| xxx8 a răspuns:

Trebuie sa intri la setarile telefonului si sa dezactivezi traficul de date asta se gaseste la setari-wireless si relete -retele mobile-si debifezi raficul de date