| Anndreyy a întrebat:

Heii, am o problema cu un telefon Samsung GT-2121b, tot scoteam din el cardul si il bagam inapoi cam des. Acum 3 zile l-am scos sa imi bag o melodie iar cand am bagat cardul nu il mai citea. Ca si cum era telefonul inchis. Am formatat cardul pentru ca m-am gandit ca e o problema cu cardul si nimic. Cardul e de 2 GB. Am incercat si cu un card de 512 Mb,, Si nimic problema e cu telefonul. Am verificat sarmulitele alea de la telefon (nu stiu chiar cum se numesc) si sunt in regula... Nu stiu am facut multe probe dar nimic. Nici-o rezolvare. Va rog cat mai multe detalii. Eu il folosesc mai mult pentu muzica ca mai am si un Huawei Ascend Y550. Va rog cat de repede posibil.

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Încearcă să dai reset factory, probabil ai un virus care blochează citirea cardurilor.

| Anndreyy explică (pentru RaduTN):

I-am dat inca de 3 ori si nimic...