| alexandra13131718 a întrebat:

Heii am o problema...deci sa incep cu inceputul:am o tableta si aveam jocul ala subway surfers si intr-o zi am vrut sa ma joc si imi spunea ca jocul nu e instalat. ceea ce m-a mirat ca eu stiam ca e instalat din moment ce aveam si iconita pe interfata.in fine si acum daca incerc sa il reinstalez imi da eroare..si da l am dezinstalat si reinstalat din nou si tot imi da eroare.stie cineva din ce cauza?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu te astepta acum la stabilitatea sistemului mai ales daca tableta nu e de renume.
Intra pe pagina producatorului si contacteaza-i pe dansii.

| lary589922 a răspuns:

Probabil varianta de joc pe care ai descarcat-o e virusata...incearca alta happy