| andreeamaria1999 a întrebat:

Heii,Am si eu o intrebare si am nevoie de un raspuns urgent,La ce numar imi trimit CNP-ul ca sa imi activez mesaje nelimitate, adica am trimis si imi spune sa ma duc in ramura Orange young si nu mai stiu ce si acolo nu este nimica despre mesajele nelimitate.Helpp,Dau fundita

6 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Dupa inscrierea in programul Orange Young, in oferta actuala primesti bonus SMS-uri gratuit in retea daca iti activezi optiuni personalizate prin intermediul configuratorului de optiuni de aici http://www.orangeyoung.ro/creeaza-optiune-prepay.
O zi buna,
Orange Helpers

| Iuliana186 a răspuns:

Bună.
Îl trimiţi la 211.

Fundă?

| andreeamaria1999 explică (pentru Iuliana186):

Am trimis dar imi spune sa ma duc in ramura Orange young si sa aleg optiunea dar nu scrie nimica de mesaje

| paulpetrolistu a răspuns:

*100#

| andreeamaria1999 explică (pentru paulpetrolistu):

Am incercat dar nu scrie nimic de mesaje

| Maia101 a răspuns:

*100#,Orange young, optiuni, si iti va cere acolo CNP-ul