| xEndlessLove a întrebat:

Am si eu o problema. Am un Nokia Lumia 520 si cand vr sa descarc ceva din magazin imi apare asta : SERVICIUL ESTE INDISPONIBIL IN ACEST MOMENT.VERIFICATI MAI TIRZIU. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| TheHappyGirl a răspuns:

Tot EU sunt laughing

Incrarca sa conectezi telefonul la PC, daca nu merge da i resetare la telefon si fa ti alt cont :*

2 răspunsuri:
| TheHappyDay a răspuns:

Buna happy

Si eu am Nokia Lumia numai ca al meu este 510.
Daca nu ai cont sa-ti faci, iar daca ai si nu merge, conecteaza-ti telefonul la PC.
Sper ca te-am ajutat happy

| xEndlessLove explică (pentru TheHappyDay):

Am cont si cand dau la cont Microsoft imi apare ca nu este la zi. Ce as putea sa ii fac?