| Idk007 a întrebat:

Heii,am si eu o problema cu un iPhone 3g,de ceva timp imi facea probleme cand il bagam la incarcat,in loc sa se incarce,se descarcalaughing da stiu, suna stupid. Whatever. a venit acum cateva seri o prietena la mine si a intrat pe facebook sau nu stiu ce a facut ea pe telefon cat era la incarcat si dupa mi-a spus ca nu se mai deschide.Intr-adevar,nu se mai deschide deloc,l-am bagat la incarcat,l-am scos, am tinut butonul apasat cateva minutelaughing innebunesc.straight face nu mai am niciun telefon prin casa.Stiti ce are? sau ce as putea sa ii fac?straight face

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DarkFaust a răspuns:

Buna am patit si eu cv de genu cu varamea da iti sugerez sa ti apasat butonul de deblocare si butonul ala rotund cu patratel cateva secunde.Vezi daca merge! Bafta!happy

| DarkFaust a răspuns:

Iti sugerez sa apesi butonul de deblocare si butonul ala de meniu in acelasi timp pentru cateva momente si vezi daca se deschide! Bafta!happy