| AdeElLl a întrebat:

Heii, am un iphone 4 si vreau sa imi pun muzica pe el dar cu itunes se plateste nu e gratis ca in app store la jocuri si varianta free e vreo smecherie unde pot downloada muzica free/gratis prin itunes? Fundaaa dca merge::**

4 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Pai iti downloadezi pe pc itunes si conectezi iphonu la pc, dupa iti va aparea in itunes(de pe pc) iphonu tau, intr-un colt si dai pe acolo, ca apare mura in gura si iti pui de pe pc muzica care o vr. uite si un video https://www.youtube.com/watch?v=ZNL4ICK_Gk8

Răspuns utilizator avertizat
| eduardo122 a răspuns:

Download-eazati un program transfer plus, si iti conectezi iphon-ul si iti alegi melodia si asta e.