| deepinlovewithyou a întrebat:

Heii! Am un Nokia Lumia 520 si am ceva probleme cu browserul integrat in telefon. Nu am descarcat nicio aplicatie de Youtube din store, ci intru direct de pe browser pe youtube. De ceva timp se comporta ciudat youtube-ul sad Uneori imi merge perfect, alteori imi arata ca se incarca site-ul, dar pagina ramane goala si alba. pur si simplu site-ul este incarcat, dar pagina de home al youtube-ului nu apare, pagina ramanand goala. Ce pot sa fac? Care ar fi problema? Nu mai suport. Daca imi da eroarea asta in browser, imi da eroarea si pe aplicatiile Youtube descarcate, nu mi se deschide aplicatia. Sunt probleme cu browserul sau cu telefonul? Fundita mare si voi fi recunoscatoare pentru cel/cea care ma ajuta!

1 răspuns:
| JustSkill a răspuns:

I-ati aplicatia si vezi daca tot asa se intampla si daca da du telefonul intr-un service sau fa un update.
Funda?