| NuTeCred a întrebat:

Heii! Am un Samsung Galaxy Young, azi am formatat un card de 6 GB pe care l-am gasit, apoi l-am bagat in telefon, in locul celui de 2 GB, de atunci telefonul a luat-o razna, se tot aprindea si se stingea. Apoi am scos cardul din el si am dat la setari la "Revenire la setarile din fabrica ", inca mi se tot stinge si iar se aprinde incontinuu. Ce sa fac? straight face Va rog, raspundeti doar daca stiti tongue. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Anonymous1995 a răspuns:

Nu conteaza, daca are virusi "puternci" pot rezista si unei simple formatari tongue

6 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Cred ca, cardul pe care l-ai gasit era virusat, si cum l-ai bagat in telefon, el a luat virusi, downloadeaza-ti un antivirus pentru telefon si cred ca o sa "ii treaca"

| NuTeCred explică (pentru Anonymous1995):

Da. si eu m`am gandit la asta. Dar l-am formatat inainte tongue

| NuTeCred explică (pentru Anonymous1995):

Multumesc laughing

| Anonymous1995 a răspuns (pentru NuTeCred):

Nu conteaza, daca are virusi "puternci" pot rezista si unei simple formatari tongue

| AlexDu a răspuns:

Cardul era virusat, iti zic asta sigur.
Si odata ce l-ai pus ti s-a dus telul cu totul.

| andreifan a răspuns:

Plz imi spune si mie cineva cum sa formatez un Samsung galaxy Young.

| NuTeCred explică (pentru andreifan):

Meniu-Setari-Confidentialitate-Revenire la setarile din fabrica
Bafta!