| Aly124 a întrebat:

Heii! Am un telefon LG -P760. Nu merge sa ma conectez la wi-fi. Imi apare 'in afara intervalului'. Am incercat de pe alt telefon si merge sa ma conectez. Deci,nu cred ca ar fi vreo problema la router.
Inainte mergea,acum nu stiu ce are. Nu vreau sa revin la setarile din fabrica, am o gramada de poze si nu vreau sa le pierd. Ce as putea face?.

Răspuns Câştigător
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Inchide telefonul si porneste-l din nou, asa am patit si eu azi pe un Samsung, si i-am dat un restart si si-a revenit. Daca nu, salveaza pozele in Calculator, si ii dai revenire la setarile din fabrica happy. Multa Bafta!

| Aly124 explică (pentru Qweerrrtttyyy):

Tot nu merge. Mersi oricum :*

1 răspuns: