| KiddoBa a întrebat:

Heii!
As vrea sa-mi cumpar un Samsung Galaxy S3 mini...
Daca aveti acest telefon, va rog sa-mi spuneti despre el... puppy dog eyes
Mi-l recomandati?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este unul PERFORMANT şi la un preţ acceptabil - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_i8190_galaxy_s_iii_mini-5033.php

Eu ţi-l RECOMAND cu încredere, merită cumpărat.

Toate cele bune.

4 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Recomand acest telefon:
http://www.dualsim.ro/......oducts.php

Pentru cei care nu stiu Lenovo este nascut din concernul IBM.
Un smartphone este un mini computer, iar spre deosebire de celelalte marci, Lenovo vine cu dotari si o tehnologie mult superioara la un pret pe masura!

-Dual SiM
-Android v.4
- 1 Ghz Dual-Core
-512MB RAM
-Ecran tactil multi touch in 5 puncte
-2 camere,(5Mpix) filmare video 720P
-Wi-Fi 802.11 b/g/n - 3G
-Antena GPS integrata (SiRF Start III)
-Baterie 2500 mAh | asteptare 12 zile | In convorbire 11 ore
(la un smartphone o baterie buna face diferenta)

| Horia1313 a răspuns:

Da.til recomant.dar sincer mai bine ia-ti S2.e mai fain decat S3

| Octavian007 a răspuns:

Are acelasi pret ca Lg optimus l9 si este mai slab ca acela
deci...

| UnBaiatOarecare a răspuns:

Am eu merge orce pe el!, te sfatuiesc sa ti-l iei, dar ii de 4inch..cam micut dupa parerea mea..are si o forma rotunjita ...mai feminin pare!:*