| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Cand intru de pe mobil pe facebook si cand dau dau un comentariu, postez ceva sau pun o fotografie, de ce nu imi apare acolo: Acum X minute via mobil / de pe telefonul mobil? Apare doar: Acum X minute? De ce nu apare... crying

3 răspunsuri:
| RadwRadw a răspuns:

Poate ca nu ai facebook-ul instalat pe telefon si intri pe facebook prin browser-ul telefonului... Sper ca te-am ajutat.

| RebelaEmo a răspuns (pentru RadwRadw):

Dar cand trimit mesaje cuiva apare: Trimis de pe telefonul mobil... confused

| RadwRadw a răspuns (pentru RebelaEmo):

Atunci nu mai stiu thinking laughing