| allmotherfuckersneedjesus a întrebat:

Heii.
Ce parere aveti de Serioux whisper X2?
Imi place la el ecranul de aprox 6 inch, dar si camera de 5 mp avand in vede pretul mic (499 lei, eMAG)
Vo ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| TwiSt1997 a răspuns:

Chiar nu inteleg producatorii.Eu sunt de parere ca la orice smartphone peste 4 inch ar trebui o camera de 8mp.Pun procesoare quad-core, ecrane de 5inch+, si nu-s in stare sa puna o camera de 8mp...in legatura cu telefonul, gasesti la 500 lei cu 1gb ram la 4.5 inch.Nu se merita sa-l cumperi.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E printre telefoanele mele preferate! happy are un preț excelent merită cu siguranță!

| viotedy a răspuns:

Hm,umbli cu ditai caramida in buzunar? Are 255 grame, memorie mica, rezolutie mica si firma care..chiar nu inspira incredere.E prea ieftin ca sa fie ceva de capul lui.

| MozZatY a răspuns:

MAi bine iti iei un tel de la Orange, gen Orange Reyo, daca esti limitata la bani happy