| Buburuzăăăă a întrebat:

Heii, ce telefon imi recomandati? Ori de care eu as vrea ceva qwerty roz imi dati un link. Nu vreau ceva rau (sa nu ma tina ) Vreau ceva sa ma tina mult, sa nu se blocheze, pretul sa fie convenabilwinking Funda...happy

Răspuns Câştigător
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Incearca un Nokia Asha 200/201.Eu am 200, cel dual-sim.Bateria tine o saptamana in conditiile in care stau pe internet cam tot timpul, in ceea ce priveste internetul, merge destul de bine, paginile se incarca repede. Tastatura qwerty iti ofera avantajul sa tastezi cele mai lungi mesaje intr-un timp foarte scurt.Muzica se aude foarte bine, are u difuzor puternic, iar atunci cand esti pe strada, indiferent de cat de multe zgomote sunt, vei auzi telefonul.Este disponibil pe urmatoarele culori:negru, alb, roz.Eu l-am luat acum 1 luna si jumatate, la pretul de 230 lei, la liber. Sper sa te ajute raspunsul meu.

4 răspunsuri:
| SorinELoo7 a răspuns:

Daca vrei qwerty si sa reziste, eu ti-as recomanda Nokia 302 Asha.

| xxx8 a răspuns:

Iti recomand Samsung mini 2 sau daca vrei ca pretul sa fie mult mai convenabil un Huawei ascend y300 care costa 699 eu il detin si nu se blocheaza merge perfect plus ca are procesor dual core de 1 gb dar daca vrei sa ai un telefon popular ca brand alege samsungul dar e cam la acelasi pret si samsungul e mult mai slab

| Buburuzăăăă explică (pentru xxx8):

Tu nu ai vazut ce am cerut>?

| DaPro a răspuns:

Eu zic ca e convenabil ( dupa mine ).
https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/blackberry-q10#

Blackberry q10 e foarte bun, nu se blocheaza si e qwerty. daca nu vrei q10 incearca si alte BlackBerry-uri:).