| TeIubesccc a întrebat:

Heii big grin. Am vazut zilele trecute husa de silicon pentru telefonul Nokia N97, dar ma intreb cum se poate. Telefonul are atat touchscreen cat si tastatura qwerty.
[Husa avea un simplu carton in ea pe care era scris modelul telefonului, N97.]

2 răspunsuri:
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Adica materialul din care e facut husa e din silicon...nu conteaza forma sau modelul...husa inveleste telefonul

| TeIubesccc explică (pentru Anonimuuuussssss):

Da, stiu. dar avand si tastatura slide. banuiesc ca husa va acoperi doar spatele telefonului. Nu se va "mula" pe tot telefonul