| anonim_4396 a întrebat:

Heii, ieri am iesit si eu putin pe afara si mi am luat telefonul cu mine iar dintr o data mi s-a stins, aveam baterie, il am de ieri la incarcat. si imi arata chestia aia rosie sus dar nu mi arata ca se mai incarca, nu mai porneste... OARE S A ARS CEVA IN EL SAU?
TELEFONUL SE NUMESTE LENOVO VIBE S1 LITE

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca ai programe care ruleaza pe el, de aceea ti se consuma bateria f repede. Inchide-le dupa folosire si nu se va mai duce bateria atat de repede.

| Superior a răspuns (pentru Violleta2022):

Ce parte n-ai inteles din "nu porneste"? laughing) Sa nu uit ca orice programe ai avea, da ruleaza dar nu ar putea cauza o astfel de problema, iar majoritatea ruleaza doar daca le-ai deschis o data.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dul la servis posibil are altceva nu e de la baterie.

| Denila123 a răspuns:

Salut,ai un amperimetru

| xSega a răspuns:

E de la încărcător