| Pinguuuin01 a întrebat:

Heii.happy imi dati niste site-uri de unde se pot cumpara telefoane pe care le-ati incercat si sunt sigure? multumesc.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Pinguuuin01 explică (pentru AaNdYy):

Hei.happy daca mi-am comandat un telefon vineri seara va ajunge luni?

| AaNdYy a răspuns (pentru Pinguuuin01):

Depinde: Daca il au pe stoc ti-l aduc in maxim 7 zile, daca nu il au pot fii si 2 saptamani
Ai vorbit cu ei? daca nu suna si intreaba-i in cat timp va ajunge [ bine. ma refer sa suni luni ( maine ) ca azi la ora asta nu iti raspunde nimeni laughing ]