| Deea_Andreea_1992_zxhc a întrebat:

Heii! Imi puteti da niste aplicatii bune pt telefon de photoshop sau de editat poze? Funda la raspunsul cu cele mai multe aplicatii!

Răspuns Câştigător
| Indrii a răspuns:

1. Dacă vrei aplicații pentru înfrumusețare, selfie uri sau chestii din astea, îți recomand :

-CandyCamera
-Cymera
-Retrica
-Cam wow retro (parcă.)

2. Dacă vrei aplicații de editat poze, pentru a face colaje sau pentru a pune meme și stickere, eu folosesc :

-piZap
-pixlr express (mi se pare.)

Atât știu eu. Sper că ți-am fost de folos!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta in google play aplicatia PICS ART. Mai bun si decat photoshop. Incearca si tu.

| Otto2014 a răspuns:

Pixlr