| ForevărTughedăr69 a întrebat:

Heii! Imi puteti spune si mie un telefon bun, cu android, pana in 400 lei? :3

5 răspunsuri:
| Mirela454 a răspuns:

Pai eu am Samsung galaxy y si a costat 399 lei si are android, e pe touch screen dar depinde de unde cumperi preturile difera de la orice magazin

| MadddieLovesYaBabe a răspuns:

Cu abonament, Galaxy Young. Funda?

| aSawako a răspuns:

Samsung Galaxy fit.

| asdfbc a răspuns:

Samsung Galaxy Chat

| JusticeForCraiova a răspuns:

La mana a 2-a de la gsm consignatii iti iei un Samsung mini 2 cu 300lei nou nout e 550lei. Daca vrei nou uitate pe site https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/vodafone-smart-3 la liber e 4milioane si abonament il iei aproape moca.