| sabinn21 a întrebat:

Heii poate sa imi spuna cineva de ce numai îmi merge google play store imi spune nici o conexiune am facut root cu aplicatia Kingroot

Răspuns Câştigător
| Aurel321 a răspuns:

Aceasi problema am avut-o si eu dar mi-am dat seama candva cum se face, este bine ca ai root daca ai aceasta problema, tot ce trebuie sa faci este sa iti descarti aplicatia root explorer dar sa ai root instalat o instalezi si cauti folderul "etc" in acel folder este problema cauti mai os si gasesti fisierul "host" pe acel apesi lung si il stergi, si gata ai rezolvat problema