| alymitu a întrebat:

Heii!
Puteti sa imi recomandati niste telefoane mai "de fite" care sa se incadreze in 1500 lei? happy
As vrea sa aiba ecranul mare si sa fie si un telefon bun.
Multumesc anticipat!
Funda la cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| COOLboY a răspuns:

Pai eu iti recomand Samsung Galaxy S Advance (aprox. 1150 lei). Are camera 5MP si blitz LED. Procesorul este dual-core tactat la 1Ghz. Are Mali400MP GPU, adic aiti merg 99, 99% dintre aplicatiile/jocurile de pe Google PLay. Sistemul de operare este Android 2.3.6. Daca vrei ceva mai scump, iti recomand Samsung Galaxy Nexus. Camera e la fel, are Android 4.1 si procesor dual-core tactat la 1. 2Ghz. Pretul este de 1400-1450 de lei. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| OhMyGod a răspuns:

HTC Desire HD! E foarte bun si camera e super, dar dupa ce il incarci cu multe jocuri si aplicatii inutile merge greu, ii dai un format si merge ca nouwinking

| alymitu explică (pentru OhMyGod):

Multumesc. Dar poti sa imi spui cam cat costa? happy

| OhMyGod a răspuns (pentru alymitu):

Depinde,in magazine sunt in jur de 1000ron[10 milioane]-1500ron[max]
Pentru casti poti folosi cele care le folosesti pentru pc/mp3
Uite aici http://www.gsmarena.com/htc_desire_hd-3468.php