| Catalina887 a întrebat:

Heii TPU! Am o intrebare legata de telefoane.happy Care este mai bun dintr-e Huawei ascend g300 si Smart2? Daca se poate sa-mi spuneti si motivul. Va multumesc! Dau FUNDAAA! :* :* :*

Răspuns Câştigător
| AlexandruGeorgeNita a răspuns:

Buna Catalina happy eu am Huawei ascend g300 si un prieten are Smart2.pot sa-ti spun ca Huawei este mult mai bun. le-am comparat amandoi. Procesorul este mai bun. Memoria ram. Se misca mult mai repede decat Smart2. in General este un telefon mult mai bun. chiar daca este low cost. eu ti l-as recomanda cu placere.

| Catalina887 explică (pentru AlexandruGeorgeNita):

Mersiii :3.Te pupic dulce blushing!

| AlexandruGeorgeNita a răspuns (pentru Catalina887):

Cu placere ^_^hee hee

4 răspunsuri:
| JustMeForever3 a răspuns:

Dupa parerea mea nici unul nu este bun, eu ti-as recomanda iphon sau Samsung s3 sau 4 pentru ca au toate aplicatile pe care t-i le poti dori si in plus au si wi-fi deci poti sa stai pe net nelimitata si sa descarci ce vrei

| DjAngel_Florin_1997 a răspuns:

Sibcer sa fiu daca as fi in locul tau as alege Huawei ascend g300 pentru ca: Unu la mana are procesor mai bun deci va rula mai multe jocuri ex: Huawei are 1ghz iar smart 2 are 833mghz, huawey are androidul mai bun si poate fi facut pana la android 4.0 iar smart are doar android 2.3 numai vorbesc de ram ca le au la fel.Deci eu as alege Huawei, sunt telefoane bune. Sper ca te-am ajutat;(