| IulianaSofia14 a întrebat:

Heii TPU! ❤ Am o problema cu telefonul meu Philips S388 achizitionat de vreo 7 luni... Intr-o seara am iesit cu prietenii in locul unde ne strângem de obicei si un verisor a venit cu o stație de muzica, 2 boxe dinalea ca la nuntă, microfon, etc. Tot ce conține o stație de genul. Am luat telefonul si l-am bagat in mufa de la stație, am dat drumul la muzică pe telefon si eu cu un baiat incercam sa conectăm boxele la cutia aceea a stației unde reglezi sonorul, volumul, etc. si nu mergea. Intre timp a venit verișorul, a conectat boxele, doar ca telefonul meu se stricase deja, imi aratã sus lânga semnal, semnul acela de căști conectate

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Este un bug, incearca sa faci factory reset!

4 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Restart la telefon sau factory reset.

| IulianaSofia14 explică:

Si cum se face factory reset?

| Clorox a răspuns (pentru IulianaSofia14):

Setari, back up si resetare, resetare la setarile din fabrica si gata!
Daca ai model sau cod trebuie sa-l tastezi, ma refer codul de deblocare!
Si imi spui daca a mers, OK?

| IulianaSofia14 explică:

Am dat resetare din fabrica, tot ce mi-ai spus. Dar degeaba sad