| Amphetamina a întrebat:

Heii TPU. Am primit de curand un telefon, el fiind Samsung Ch@t Txt2, si as vrea sa stiu daca are ANDROID. Dupa ce l-am primit, l-am deschis si am vazut ca are aproximativ toate aplicatiile cum ar fi : Facebook, Twitter, Ym, Apps Game etc.
Si inca o mica problema ..am incercat sa descarc instagram dar nu mi se incarca pagina de download..cand dau " instalati " imi apare un link : javascript.vgn sau ceva de genu' si nu mi se incarca. Stiti de ce?

3 răspunsuri:
| Dizzyz a răspuns:

Deci,daca un telefon are acele aplicatii nu inseamnaca e pe android.
Si nu, acest telefon nu are android.
Si, probabil ca acea aplicatie nu poate suporta telefonul tau.
Asta e singurul lucru care ti-l pot spune.
Pa!