| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU, am un Galaxy J1 de o luna, si nu ma descurc deloc cu el. De ieri tot incerc sa descarc aplicatii de pe alte site-uri si de pe Magazin Play, nu am multe aplicatii descarcate pe el, dar imi da eroare si uneori zice ca nu am destul spatiu de stocare. Ce i-as putea face? straight face

2 răspunsuri:
| Catabtr23 a răspuns:

In principal memoria de sistem este problema. Mai ai memorie, dar totusi el o interpreteaza full. Sterge cateva aplicatii.

| GabiiHaș a răspuns (pentru Catabtr23):

Am sters, aia e problema. Se incarca 100%, si la sfarsit imi spune "Cod de eroare necunoscut in timpul instalarii aplicatiei:,,-110".