| Hfrhnhppphgg a întrebat:

Heii TPU am un iPhone 5c,iar cand vreau sa intru pe aplicația Facebook,mi se tot iese adică ma lasă sa intru dar peste câteva minute mi se iese automat, deja de dezinstalat de vreo 3 ori si tot nu merge. Ați pățit si voi? Sau măcar sa stiu ce sa fac,. Va rog FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Nu exista un protocol pentru asa ceva. Vezi daca nu ai update la iOS. Daca nu ai dai o resetare generala ca unul nou. Ar trebuii sa isi revina.