| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU!:*

Am un Sony Xperia J si cand incerc sa imi descarc o aplicatie imi spune ca spatiul de stocare este insuficient ..stiu ca aplicatiile se stocheaza pe telefon, nu pe card ..cardul e mai mult de jumatate liber.dar in primele luni in care mi-am luat telefonul am uitat sa modific sa mi se stocheze pozele si videoclipurile pe card asa ca toate s-au stocat pe telefon. si sunt destul de multe ..cum as putea sa trec toate pozele de pe telefon pe card? happy FUNDA:*

1 răspuns:
| mihaixliquid a răspuns:

Buna,il poti conecta la pc si in mod normal iti va aparea pe telefon otiunea de stocare in masa(o activezi) si iti va aparea cele 2 carduri si muti de unul pe altul:Succes