| AlaskaYoung17 a întrebat:

Heii TPU! As vrea sa-mi cumpar un telefon nou, dar nu stiu de care. As vrea unul care sa fie cat de cat mare, cu camera frontala si camera din spate sa fie de minim 8 megapixeli.
Aveti vreo sugestie? ^^

10 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Probabil il vrei pentru selfies. cele mai bine cotate, adica cele ce au camera frontala buna, sunt:
1 OPPO N3
2 HTC DESIRE EYE
3 MICROMAX CANVAS SELFIE
4 LENOVO S90
5 SONY C3
6 XIAOMI MI4
7 HUAWEI ASCEND P7
8 HTC DESIRE 820 DUAL SIM
9 SAMSUNG GALAXY A5
10 NOKIA LUMIA 735

| halogen001 a răspuns:

Galaxy grand 2

| Danzell a răspuns:

ca marime iti recomand sa cauti telefoane cu ecran undeva intre 4- 4, 5 inci. un telefon mai mic e mult mai comod de utilizat cu o singura mana.
de exemplu primul meu telefon cu android a fost un LG Optimus 2x care avea ecran de 4 inci acum am un LG G3 de 5, 5. G3 -ul nu il pot folosi cu o singura mana tongue
practic sa poti tine telefonul cu o mana si sa poti ajunge cu degetul pe cam toata suprafata ecranului.

ce buget ai pentru telefon?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HTC Desire Eye

| ChiarEu2 a răspuns:

Daca vrei pentru retele de socializare iti recomand iPhone! (oricare model de la 4s in sus)!

| AndRobert a răspuns:

Samsung galaxy s3 8 megapixeli
Samsung galaxy s2 8 megapixeli
Iphone 4 S 8 megapixeli
Sau uita-te aici si gasesti multe telefoane cu 8 megapixeli http://www.emag.ro/......10-v1822/c
Si asta depinde de tine ca sa iti iei un telefon cum am spus depinde de tine

| daniel19ny a răspuns:

Nokia n8

| DarkOnix a răspuns:

Daca vrei performanta, ia-ți note 3. (E pe olx)

| DrooPy29 a răspuns:

Http://bit.ly/1Gv8V1r - Cel.ro
As alege Samsung dupa parerea mea

| DrooPy29 a răspuns:

Http://bit.ly/1JY9lBm - MarketOnline.ro