| yoaa97 a întrebat:

Heii TPU! De curand mi-am cumparat un Nokia lumia 800 si nu stiu prea multe fiind incepatoare. Si as avea cateva intrebari, cine ma poate ajuta. In primul rand am reusit sa imi bag muzica si poze de pe pc in telefon dar nu stiu cum sa pun o melodie sa-mi sune ca apel. Dupa aia cand incerc sa descarc ceva de pe marketplace imi zice ca sunt un copil si ca numai de pe calculator de pe xbox.ro pot descarca. Problema este ca nu stiu sa folosesc xbox ma puteti ajuta? Sau daca stiti sa fac ceva sa nu-mi mai zica ca sunt copil si sa pot descarca direct de pe telefon. Multumesc pentru ajutor. Fundaa kiss

2 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Cel mai bine este sa vezi tutoriale pe youtube, acolo poti sa afli cel mai bine secretele telefonului. ex:Nokia lumia 800 music/photos/camera ...tto ce vrei

| angi_4331 a răspuns:

Este destul de complicat pentru ca telefonul tau are sistemul de operare MANGO, si este printre cele mai complicate sisteme de operare pentru mobil, dupa Windows, deci mai bine iti cumparai un Samsumg sau ceva de genul... oricum, stai linistita.Am avut de aface si eu cu multe telefoane foarte complicate si pana la urma le-am deslusit.Incearca sa-l butonezi toata ziua si sunt sigura ca vei reusii pana la urma,.