| Kailyn a întrebat:

Heii TPU sad Deci, am un telefon, Allview a4duo. Nu mai aveam semnal si i-am dat pe redeschidere. Dar s-a inchis si nu s-a mai deschis. Am incercat orice, i-am scos bateria, l-am sters de parf desi nu era murdar sad Am incercat de multe ori sa il deschid dar nimic crying Am incercat si chestia aia cu scoti bateria si bagi la incarcat dar nimic. Tin sa mentionez ca era incarcat 70%. Ce as putea sa ii fac fara sa il duc la reparat? crying Va rog, DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| YoDenii a răspuns:

Pai incearca sa tii apasat mai mult de 8 secunde si daca nu merge, la reparat. sad

| Kailyn explică (pentru YoDenii):

Acum merge ^^ Mersii mult happy :*

| YoDenii a răspuns (pentru Kailyn):

Asa am patit si eu cu tableta, si am citit pe instructiunile alea laughing stiu sentimentul tongue