| denysuka16 a întrebat:

Heii tpu..deci din telefon am bagat in laptop niste poze si videoclipuri prin cablu de date normal... pozele le-am gasit dar videoclipurile nu stiu pe unde au ajuns si vreau sa le gasesc... ma puteti ajuta va rog dau funda kiss :-) love struck

Răspuns Câştigător
| Comandar_Diana_1999 a răspuns:

Mai descarcale odata.e posibil sa nu fi fost atenta si sa fi facut ceva gresit astfel incat sa nule descarci.eu una am patit asta de multe oriwinking

| denysuka16 explică (pentru Comandar_Diana_1999):

Ai dreptate am mai incercat odata si acum le-am gasit. funda ♥

2 răspunsuri:
| Dayiii96 a răspuns:

Dai un search cu numele videoclipului o sa iti apara si unde s-au salvat.