| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU. Eu am un telefon mobil Samsung S5360 Galaxy Y Hello Kitty. Problema mea este ca nu este compatibil cu aplicatiile : Subway Surfers, Temple Run, etc... M-am gandit sa-mi iau un nou telefon care sa ruleze aceste jocuri. Initial m-am gandit la Samsung S7580 Trend Plus. Credeti ca merita? Este compatibil cu aceste aplicatii?

1 răspuns:
| andyeyes99 a răspuns:

Fara indoiala este compatibil cu acele aplicatii avand in vedere ca are un procesor mult mai bun decat celalalt. Avand in vedere specificatiile eu zic ca isi merita fiecare banut si nu cred ca o sa gasesti ceva mai bun la pretul ala. Sper ca te-am ajutat.