| RO2002 a întrebat:

Heii TPU, mi-am reincarcat telefonul cu 5 euro credit (Orange ) si acum vreau sa-mi bag minute... unde apelez *100#... nu stiu unde. Va rog AJUTOOOR

5 răspunsuri:
| raresandrey a răspuns:

Daca ai intre 14 -35 ani fa-ti Orange young, si cu 5 euro poti sa -ti faci singur optiunea, adica mai mult net mai multe minute, mesaje cum vrei, simplu, eficace si avantajos, spun eu.

| delia1994ciobanu a răspuns:

Hei, da la *100# apoi dai pe promotii

| delia1994ciobanu a răspuns (pentru delia1994ciobanu):

Aaa, sa nu uit, tot de la Orange daca iti incarci cu minim 5 euro, poti primi 500min din care 250 nationale si 250 internationale sau o saptamana de net nelimitat, ca sa obtii asta dai tot la *100# pe nelimitat, asta e a2a in grila si alegi ce vrei, succes happy

| Tiia a răspuns:

Apelezi *100# apoi scrii 3 adica promotii si dupa alegi optiunea cu 5 euro si astepti mesajul de confirmare.

| andermint a răspuns:

Eu sun la 205 si mi se activează optiunea cu nelimitat minute si mesaje Orange, mb, minute naționale si internationale. Cu 5 euro.