| AndrrAndra a întrebat:

Heii TPU, nu stiu ce sa fac cand mi se stinge telefonul il aprind si imi apare un "!"rosu si scrie ca device nu stiu cum si imi spune sa apas pe butonul de volum si de blocare si mi se aprinde dar astazi mi-a aparut ceva "fastboot&reascue mode" si nu am mai mers 10 minute incercam sa l aprind dar nu mergea (am telefon Huawei p9 lite l am luat nou din magazin) ajutor.
Dau funda

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Daca e nou mergi la ei sa ti-l schimbe.
daca vrei sa ii faci un reset poti sa incerci. nu pierzi garantia.
si daca reusesti sa ii dai reset factory, si vezi ca functioneaza, nu mai instala porcarii in telefon si nu mai intra in pagini mizerabile.