| o0DarKneSs0o a întrebat:

Heii TPU, recent mi-am luat un telefon Samsung Galaxy GT-s5570I si mi-am activat optiunea aceea de testare internet gratuit pentru o saptamana. marog si mi-a mers decat o zii, dupa nu a mai mers si cand vreau sa-mi fac setarile pe siteu ala orange.ro la setari automate nu-mi gaseste modelul telefonului.;(, si am incercat sa pun de la altcineva cartela care avea net. marog si a mers. oare sa fie din cauza cartelei, adica nu vreau sa-mi cumpar alta si sa ma trezesc ca nu e buna ca mna criza. big grin, cel mai corect raspuns primeste Funda; x.

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa utilizezi setarile din acest tutorial : http://oran.ge/10h28ml. Daca tot nu iti functioneaza nici dupa setarea corecta a telefonului, iti recomand sa apelezi gratuit la Serviciul de Date 408.

Cu stima,
Orange Helper

| Appedis a răspuns:

Probabil că era o anumită sumă de mb, și tu ai consumat-o într-o zi.