| SweetFashion a întrebat:

Heii TPU! Vreau sa-mi cumpar un telefon, dar nu stiu ce sa aleg dintre Lg G2 Mini sau Samsung Galaxy S4 Mini. Voi ce parere aveti? Pe care sa-l aleg?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Lg G2 Mini

| notefree a răspuns:

As spune LG g2 mini este mai aratos ai butoanele spate ca pe g2 mare
Un ecran mare pretul e cam scump.
User interface-ul este mai frumos ca cel al lui s4 mini
Deci iti recomand g2 mini.

| vladv26 a răspuns:

Eu zic sa iti iei s4 mini, Samsung-urile sunt mai bune decat LG-urile, dar asta e alegerea ta, ce iti place tie

Răspuns utilizator avertizat
| MYK3 a răspuns:

Lg din orice punt de vedere. Samsung dispune de un display Super Amoled (nu conteaza ca e plus, hd, sau orice altceva) care in timp se va arde (mai exact subpixeli albastri si culoarea albastru se va vedea urată de tot. Sa ai parte de oricare l-ai alege!

| RebecCa11 a răspuns:

S4 mini zic eu big grin, Samsung-urile sunt mult mai bune decat Lg-urilewinking Si la rezistenta, la touch, la bateriewinking. Depinde care-ti place tie mai mult big grin

| SHHS a răspuns:

Lg g2 mini happy ca de s4 mini am auzit ca nu e asa bun