| AlaskaYoung17 a întrebat:

Heii TPU!
Vreau sa-mi iau un telefon nou.
Sa fie cat de cat mare, sa aiba camera frontala si de la o firma cunoscuta.
*Spun asta pentru ca mi-am luat un telefon de la o firma mai necunoscuta si mi s-a stricat foarte repede.*
Dau funda! ^^

8 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Asus zenfone 2.

| immaBeast a răspuns:

Nu are importanta firma, daca este sa ai ghinion se strica si un Galaxy S6, pur si simplu ai avut ghinion, atata tot. :P
Dar eu iti recomand Samung Galaxy a5, are camera destul de buna si a fost un telefon destul de laudat in ultima vreme.
http://www.emag.ro/......DFCN5MBBM/

| AKARA0 a răspuns:

Microsoft lumia 525

| neanderthalfararusine a răspuns:

Am fost detinatoarea unui LG L9 2 (D605). Un telefon cu ecran mare si o camera frontala chiar buna. Pretul este in regula si am fost multumita de el. Nu mi se bloca si mergea relativ repede. L-am avut un an jumatate, dar l-am pierdut. In orice caz, ti-l recomand.

| ANDA135 a răspuns:

Samsung Galaxi Note 4. Are o colega e foarte bun.

| Chivoiu_Emanuel_1993 a răspuns:

Eu iti sugerez un lenovos90 pentru ca are 8MP cu blitz deci selfi-uri foarte bune. Si daca nu iti place acesta i-ati un LG g4 dar depinde de cat de mult esti dispusa sa platesti. Ambele au 8MP pe spate din cate am vazut. Lenovo s90=1400 de lei sau mai putin depinde de unde il iei. Lg g4 e pe la 3200 de lei dar din nou depinde de unde il iei! Funda?

| Danut_Dani_1994_XC57 a răspuns:

Samsung galaxy s3