| SevenSuperGirls a întrebat:

happy Voi ce ați alege dintre: Samsung Galaxy s4 și iPhone 5c? Și de ce. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxy S4, ca poti rula pe el toate jocurile fara nici o problema, are un display foarte bun, procesor rapid, camerele foarte bune.

Dar, nu pot sa zic nimic de iPhone 5C. Este foarte bun, nu-mi plac iPhone-urile ca sunt mici, in rest totul este foarte ok. Performantele unui iPhone 5C sunt remarcabile. Mai ales pe partea de gaming, au un procesor grafic foarte bun si duc jocurile fara probleme.

Alegerea este la tine!

3 răspunsuri:
| justjohn a răspuns:

S5 big grin

| TrololollPrettyDevil a răspuns:

Pff, astea's nimicuri pe langa ce vreau eu. Motorola DynaTAC 8000X

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......5_2493.php

Toate cele bune.