| DinDej22 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Samsung Galaxy S4. Merita? Daca da spuneti-mi si De ce? Daca nu. Recomandati-mi un alt telefon. :*

Răspuns Câştigător
| razvan131997 a răspuns:

Salut. Eu am Samsung s5 si prinde lag destul de des, uneori se blocheaza si ii scot bateria sa il deblochez. Din cate am auzit, s4 are aceleasi simptome, sau poate chiar mai rau. Iti recomand sa iti indrepti atentia catre un HTC One M7 (materiale de calitate mai buna, camera mai buna) sau un LG G2. Numai bine.

| DinDej22 explică (pentru razvan131997):

Mersii. Chiar ma gandeam la un S4-S5. Apreciez Raspunsul.

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Depinde ce vrei in general. Si la ce vrei sa il folosesti. Si in plus care sunt preferintele tale: telefon mic, mare, etc.

In general este un telefon stabil. Exista si versiuni numai cu 3g. Ai grija ca al tau sa fie 4g.

Daca il iei second hand, atunci merita in general. Daca il iei de nou, personal consider ca nu merita.

Tehnologia e putin cam depasita, este inca pe andoid 4.4, dar sa iti faci treaba in general merge.

Chiar nu cred ca cineva ar putea sa iti dea niste referinte bune pentru orice telefon daca nu specifici niste directii.

Parerea mea personala este ca merita. Dar repet, este parerea mea personala: nu joc jocuri, il folosesc pentru browser si mail si gps.

| NaomyTommy a răspuns:

Bună! S4 am și eu de pe el Îți scriu acum, sunt mulțumită de el îmi mai făcea fițe când nu mai aveam memorie pe el dar am dat o resoftare si am luat card de 32 GB și momentan merge bine. Poze le face bine și clare, android e 5.0.1 e foarte bun un singur lucru îmi lipsește la el...radio ăsta nu are dar e bun succes